Sady LMS

Řídící a monitorovací systém osvětlovacích soustav pro DALI sběrnice LMS ENERGIS se dodává ve dvou základních sadách:

LMS ENERGIS – s vizualizací, monitoringem a ovládáním osvětlovací soustavy ve webovém prohlížeči

LMS ENERGIS LITE – bez vizualizace

letak-a4_oboustranny_CZ.indd

Sada regulace LMS ENERGIS umožňuje maximální využití všech vlastností digitální DALI regulace. Centrální digitální řídící jednotka reguluje osvětlení zcela automaticky v závislosti na příspěvku denního osvětlení, časových regulačních plánech, zónové regulaci a regulaci s využitím pohybových čidel. Individuální nastavení pochůzkového osvětlení, funkce koridor aj.

Dálkový servisní přístup přes internetový protokol, cloud/server řešení, monitoring provozu a spotřeby elektrické energie, poruch, s vizualizací a pohodlným ovládáním přes internetový prohlížeč, datovými výstupy do účetnictví a archívy, atd..

Hardware – kompletní systém včetně řídící digitální jednotky, potřebných senzorů, routeru a datového modemu pro přístup do internetu, vypínačů a ovládacích tlačítek, panelů jak pro průmysl, tak pro hotely a restaurace.

letak-a4_oboustranny_CZ.indd

Sada regulace LMS ENERGIS LITE umožňuje maximální využití všech vlastností digitální DALI regulace. Centrální digitální řídící jednotka reguluje osvětlení zcela automaticky v závislosti na příspěvku denního osvětlení, časových regulačních plánech, zónové regulaci a regulací s využitím pohybových čidel. Individuální nastavení pochůzkového osvětlení, funkce koridor aj.

Dálkový servisní přístup přes internetový protokol. Datové výstupy do účetnictví a archívy na přání.

Hardware – kompletní systém včetně řídící digitální jednotky, potřebných senzorů, bez routeru a bez datového modemu pro přístup do internetu, vypínačů a ovládacích tlačítek, panelů jak pro průmysl, tak pro hotely a restaurace. Bez vizualizace a bez ovládání přes internetový prohlížeč.

(Možnost kdykoliv rozšířit na vyšší verzi LMS ENERGIS s možností vizualizace a pohodlným ovládáním přes internetový prohlížeč).

Obě sady regulace LMS ENERGIS a LMS ENERGIS LITE umožňují svou modularitou přizpůsobit řídící a monitorovací systém individuálním potřebám každého projektu a škálovat jeho vlastnosti přesně podle potřeb daného provozu.

Chci ušetřit 40 - 80 % za elektrickou energii na osvětlení, mám zájem o kompletní nabídku

 Dostávejte novinky přímo do e-mailové shránky a nic vám neunikne.

E-mail úspěšně vložen do databáze.