průmysl

Průmysl – pro průmyslové provozy je nejvhodnější řídící a monitorovací systém LMS ENERGIS, který umožňuje využít všechny možnosti maximálních úspor z regulace osvětlení – regulace s příspěvkem denního osvětlení, časové plány, zónová regulace  a regulace pohybovými čidly. Výše úspor 30 – 80%. Více v případové studii.

Základní vlastnosti řídícího a monitorovací systému LMS ENERGIS  – plnohodnotná regulace s monitoringem a vizualizací přes internetový prohlížeč, výstupy do účetnictví a s archívy provozních dat, cloud/server řešení, s dálkovým servisním přístupem přes IP, atd..
Odkaz na interaktivní demo video

průmysl

Sklady – Pro sklady a logistická centra je možné použít řídící a monitorovací systémy LMS ENERGIS v celé škále naší nabídky. Vhodná sada LMS ENERGIS je navržena s ohledem na typ provozu skladu a požadavky zákazníka. Podobně jako u průmyslových projektů lze i ve skladech využít všechny možnosti maximálních úspor z DALI regulace osvětlení – regulace s příspěvkem denního osvětlení, časové plány, zónová regulace  a regulace pohybovými čidly. Výše úspor 40 – 70%. Na jedné straně může být ve velkých skladech a logistikých centrech s velkým pohybem vozidel,  zboží a osob dosaženo nejvyšších úspor s plnohodnotnou sadou LMS ENERGIS, stejně jako pro sklad s malým pohybem osob a zboží může být vhodná sada LMS LITE.
Odkaz na interaktivní demo video

průmysl

Kanceláře – Od samostaných kanceláří, přes kancelářské budovy až po velké projekty Office parků, tam všude může LMS ENERGIS dokonale plnit vaše požadavky na maximalizaci úspor za svícení.   Největší úspory (v desítkách procent) lze v kancelářích, školních třídách a podobných typech projektů dosáhnout DALI regulací osvětlení s příspěvkem denního osvětlení, dále se velmi dobře využijí i časové plány, zónová regulace regulace pohybovými čidly (např. v zasedacích místnostech). Výše úspor 40 – 70%.
Odkaz na interaktivní demo video

průmysl

Obchod – Malometrážní prodejny, stejně jako velkoplošná byznys centra, obchodní domy i „shop in shop“ koncepty. Inteligentní řízení a monitoring osvětlení prostřednictvím  DALI protokolu a LMS ENERGIS. Autonomní regulace pro jednu prodejnu, stejně jako složité systémy s možností začlenění do nadřízených Building Management Systémů.  Sledujte spotřebu energie a náklady v celé síti vašich prodejen ať jsou umístěny kdekoliv po světě prostřednictvím webového prohlížeče.
Využijte všech typů regulace LMS ENERGIS a snižte maximálně své náklady!
Odkaz na interaktivní demo video

průmysl

Sport venkovni – Fotbal, házená, tenisové kurty, venkovní kluziště, baseball, lyžařské sjezdovky, běžkařské tratě. Ano, všude tam se dá šetřit za elektrickou energii. Hrajete na vašem venkovním hřišti soutěž, kde norma předepisuje pro mistrovské zápasy 500 luxů? Proč byste ale měli svítit na plný výkon a platit nesmyslně vysoké účty za elektřinu na každém tréninku? Proč svítit na 500 luxů i v zápase kde hraje „B“ tým okresní soutěž? Proč mít náklady o desítky procent vyšší, když můžete šetřit a svítit na 100 % jen v dobu nezbytně nutnou?
S naší speciální sadou LMS ENERGIS 4SPORT vám umožníme řídit moderní LED svítidla tak, že své náklady za osvětlení stlačíte na minimum. S venkovními  sportovišti máme spousty zkušeností.
Odkaz na interaktivní demo video

průmysl

Sport vnitřní –  podobně jako u venkovních sportovišť, umíme dosahovat zcela reálné úspory i u vnitřních sportovních hal.  Třeba v jedné vesnické školní tělocvičně, která se využívá 12 – 14 hodin denně jsme dokázali dosáhnout úspory hodně přes 70%.
Přečtěte si o projektu článek z místního Zpravodaje, nebo si stáhněte Kalkulaci úspor.
LMS ENERGIS 4SPORT je zařízení jehož návratnost se dá velmi rychle spočítat. Kontaktujte nás, rádi vám zpracujeme indikativní nabídku.
I s vnitřními sportovišti máme spousty zkušeností.  Rádi se o ně s vámi podělíme.
Odkaz na interaktivní demo video

Chci ušetřit 40 - 80 % za elektrickou energii na osvětlení, mám zájem o kompletní nabídku

 Dostávejte novinky přímo do e-mailové shránky a nic vám neunikne.

E-mail úspěšně vložen do databáze.